UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Strony internetowe cennik

Cennik stron internetowych w 1&1

  • Profesjonalna strona za rozsądną cenę w 1&1
  • Przejrzysty cennik i porównanie pakietów
  • Domena .pl za darmo w pakiecie
Dalej

Cennik stron internetowych w 1&1

Cennik strony internetowej

Stwórz swoją stronę internetową

Internet stał się medium, za pomoca którego każdy może wyrazić swoją opinię – bez względu na wiek, szerokość geograficzną czy pozycję społeczną. Poprzez własną stronę internetową każda prywatna osoba, organizacja czy też firma docierają do szerszego grona odbiorców ze swoimi ideami, produktami i usługami. Co więcej jest to korzystniejsze cenowo niż tradycyjne narzędzia marketingowe. Sprawdź cennik stron internetowych na 1and1.pl. Dzięki najnowszym technologiom, oferowane przez 1&1 pakiety hostingowe Windows i Linux zapewniają sprawne funkcjonowanie Twoich stron internetowych. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb zarówno początkujących jak i profesjonalistów. Dlatego dla obu systemów można wybierać różne wersje pakietów. Każda z nich zawiera darmowy kreator stron WWW a dodatkowo w wybranych pakietach dostępne są zaawansowane aplikacje Click&Build. Własne centra danych 1&1 są gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości naszych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz innowacyjnym rozwiązaniom, możesz bez żadnych obaw rozwijać swój biznes.
Strony internetowe cennik i domeny

Darmowe domeny w pakietach

Do wybranych pakietów dołączamy gratis domeny (adresy internetowe), które są aktywne przez cały okres trwania Twojego abonamentu. Możesz w łatwy sposób zarządzać swoimi domenami przez 1&1 Panel Klienta. Nie obciążamy klientów żadnymi dodatkowymi kosztami za odnowienie domeny po roku, co jest częstą praktyką w innych firmach. Kierujemy się dobrem klienta i oferujemy przejrzyste zasady rozliczenia, które zawiera nasz cennik. Domenę możesz zamówić w każdej chwili! W 1&1 nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów. Wszystko czego potrzebujesz dla osiągnięcia sukcesu wliczone jest w cenę pakietu.

Strony www cennik

Optymalizacja strony internetowej pod urządzenia mobilne

Postęp technologiczny sprawił, że użytkownicy smartfonów i tabletów mają swobodny dostęp do Internetu. Stwarza to dodatkowe możliwości prezentacji swojej firmy. W pakiecie otrzymujesz specjalne oprogramowanie do projektowania stron WWW pod kątem urządzeń mobilnych. Zoptymalizowane szablony na urządzenia mobilne pozwalają tworzyć strony, które są przyjazne dla użytkownika. Oprogramowanie to można pobrać bezpośrednio przez 1&1 Panel Klienta.
Przejrzysty cennik strony internetowej

Doskonałe strony internetowe bez ukrytych kosztów

1&1 oferuje zaawansowane i wszechstronne rozwiązania do tworzenia stron internetowych na przejrzystych warunkach cenowych i bez ukrytych kosztów. W naszych pakietach znajdziesz całą paletę usług, które pomagają w codziennym zarządzaniu witryną. Nasze pakiety hostingowe dają wiele możliwości rozbudowy stron WWW. Oferują elastyczność i potencjał, które są niezbędne dla stale rozwijającego się serwisu internetowego. Najlepsza technologia od 1&1 jest podstawą Twojego sukcesu Internecie. Dzięki inwestycji w najnowsze rozwiązania stale rozwijamy naszą ofertę, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów. Szczegółowe informacje o kosztach zawiera cennik stron internetowych.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


     Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting