UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Strony dla firm

Profesjonalne strony dla firm z 1&1

  • Firmowe strony WWW dla Twojej branży
  • Atrakcyjne widżety w pakiecie
  • Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach
Dalej

Profesjonalne strony dla firm – 1&1 MyWebsite kluczem do sukcesu

Strony www dla firm

Wykorzystaj pełny potencjał strony internetowej

1&1 MyWebsite to bardzo prosty program do budowania własnych stron WWW. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, ani też pomocy informatyka. Wystarczy zapał i kilka własnych pomysłów, aby postawić własną, profesjonalną stronę, a następnie modyfikować ją wedle własnych potrzeb.
Zrobic strone dla firmy

Produkty i usługi widoczne gołym okiem

1&1 wychodzi Tobie naprzeciw, oferując program do tworzenia profesjonalnych, firmowych stron WWW. Do wyboru jest wiele szablonów, idealnych dla ponad 100 różnych branż. Ponadto, dzięki 1&1 otrzymujesz gotowe teksty oraz zdjęcia. Oczywiście możesz je w każdej chwili edytować i modyfikować według własnego uznania. Oficjalna firmowa witryna nie może się obejść bez wtyczek społecznościowych, które zdecydowanie ułatwiają kontakt z potencjalnymi klientami. Możesz urozmaicić wygląd strony również dzięki takim widżetom typu Google Maps. Jedną z największych zalet posiadania firmowej witryny jest widoczność i dostępność usług przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Dzięki coraz większej popularności urządzeń przenośnych, Twoja oferta będzie również doskonale prezentowała się na smartfonach i tabletach. Twoja strona zostanie zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych i nie będzie trzeba w niej niczego zmieniać i dopasowywać. Zaraz po wpisaniu adresu WWW twojej strony, będziesz mógł ją przeglądać w wersji mobilnej. Stworzenie strony dla firm z 1&1 jest wygodne i proste.

Darmowe strony dla firm

Sprzedawaj przez internet

Internet to obecnie najpopularniejsze miejsce na zakupy. 1&1 MyWebsite umozliwia składanie zamówień drogą internetową a więcej zamówień oznacza wieksze dochody dla Twojej firmy. Internetowy biznes to także dobry początek dla każdego młodego przedsiębiorcy. Funkcjonalny system obsługi klientów drogą internetową zapewni szybką i efektywną sprzedaż. 1&1 Mywebsite pozwala wystawić dany produkt na sprzedaż lub zablokowanie możliwości jego kupna. A wszystko to dosłownie za jednym kliknięciem.
Strona dla firmy

Pozyskuj nowych klientów

Na pewno pragniesz widoczności w sieci i tego, by Twoja firma była łatwa do zlokalizowania przez wyszukiwarkę. Nic prostszego. Twoja strona WWW zyska wysoką pozycję w rankingach wyszukiwarek internetowych takich jak Google, Bing czy Yahoo tylko wtedy, gdy spełni szereg wymagań. Usługa 1&1 Pozycjonowanie Stron pomoże Ci w optymalizacji witryny. Na szczęście nie musisz kłopotać się o szczegóły, ponieważ specjaliści z 1&1 poprowadzą Cię prostą ścieżką do sukcesu. Usługa pozycjonowania stron, oferowana przez 1&1 obejmuje szereg działań na wielu płaszczyznach. To pomoc zarówno w sferze technicznej, jak i merytorycznej. Fachowcy z 1&1 doradzą Ci, jak pozyskać zewnętrzne linki dla stron dla firm i jak skutecznie nimi administrować. Oprócz tego specjaliści z 1&1 regularnie analizują Twoją stronę pod kątem jej widoczności w wyszukiwarkach. Wszystkie sugestie przekazywane są w sposób jasny i zrozumiały, poza tym w razie jakichkolwiek pytań możesz się z nimi skontaktować telefonicznie, bądź mailowo.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


     Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting