UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Strona internetowa

Strona internetowa 1&1 MyWebsite

  • Strona internetowa w prosty sposób
  • Setki szablonów dla Twojej firmy
  • Własny adres internetowy gratis
Dalej

Profesjonalna strona internetowa dzięki gotowym szablonom 1&1

Tworzenie stron www

Osiągnij sukces z własną stroną internetową

W dobie Internetu sukces w biznesie związany jest bezpośrednio z obecnością firmy w sieci. Aby przyciągnąć jak największą liczbę osób na swoją stronę, należy położyć nacisk zarówno na funkcjonalność strony, jak i na jej atrakcyjny wygląd. Witryna, która przykuwa uwagę staje się automatycznie idealną wizytówką firmy. Indywidualnie dobrane zdjęcia, kolorystyka, hasła reklamowe są platformą przekazującą filozofię Twojego biznesu. Kiedy wszystkie te elementy współpracują ze sobą harmonijnie, odwiedzający stronę poczują się komfortowo i na pewno zostaną na niej dłużej. A to jest właśnie wymierny sukces witryny. Prezentacja produktów i usług za pomocą gotowych szablonów, dostępnych dzięki 1&1 jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która chce zaistnieć na rynku internetowym. Poza tym stworzenie własnej strony internetowej nie zajmie Ci więcej niż kilka kliknięć, a wszystko to zrobisz sam, dopasowując wygląd strony do indywidualnych potrzeb.
Jak zalozyc strone internetowa

Załóż własną stronę dzięki 1&1

1&1 oferuje gotowe kompozycje, które zwiększą widoczność Twojej firmy w Internecie. Układy graficzne zostały zaprojektowane przez specjalistów i zastosowane do ponad 120 sektorów biznesowych. Wybierz jeden z gotowych projektów i korzystaj z dostępnych kompozycji i treści. Wystarczy kilka kliknięć a Twoja strona będzie w pełni funkcjonalna. Następnie możesz ją dowolnie dopasowywać do swoich potrzeb. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie projektowania stron, ani też posiadać specjalistycznego oprogramowania. Szablony pozwalają na rozmaite modyfikacje.

Wlasna strona internetowa

Modyfikuj stronę według potrzeb

Po dopasowaniu kolorystyki, możesz zmieniać zdjęcia i dodawaać własne treści. Uzupełnij swoją stronę internetową takimi elementami, jak księga gości, Google Maps, czy wtyczki społecznościowe, by lepiej komunikować się z użytkownikami. Wszystko to jest dostępne w pakietach 1&1 MyWebsite dla profesjonalnych stron biznesowych. Poza tym, możesz zintegrować ze stroną katalog produktów lub sklep internetowy, co pomoże w dotarciu do szerszego grona klientów. Możesz również wybrać jeden z 30 wyjątkowych układów graficznych, które dodadzą prestiżu witrynie oraz zapewnią unikalną prezentację Twojej firmy w Internecie. 1&1 to kompleksowa oferta dla każdego biznesu. Dla rozwoju firmy istotne jest, aby docierać do coraz większej liczby klientów. Dzięki własnej stronie internetowej Państwa usługi i produkty będą dla nich dostępne 24 godziny na dobę.
Jak zrobic strone internetowa

Szablony do prywatnego użytku

Dzięki 1&1 MyWebsite zaimponujesz swojej rodzinie i przyjaciołom, tworząc własną, unikalną stronę internetową. Wybieraj z szerokiej palety układów graficznych dla różnych kategorii. Chcesz uwiecznić swój ślub lub udokumentować swoją podróż? A może masz ochotę podzielić się ze światem swoim sukcesem sportowym? Wszystko to jest bardzo proste dzięki gotowym układom graficznym. Dopasuj je do indywidualnych potrzeb w zaledwie kilka kliknięć i nadaj wyjątkowy kształt. To proste jak pisanie listu.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


     Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting