UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Własna strona WWW - stwórz ją sam

Własna strona internetowa do prywatnych celów. Nieważne, czy chcesz umieścić relację z ostatnich wakacji, dodać galerię zdjęć z imprezy, czy opisać przygotowania do nadchodzącego ślubu - Twoja strona WWW podąża za Twoim życiem!

1 Strona
20 Tematów Nieograniczone
możliwości

Tylko 14,90 zł/mies. Domena .pl gratis Sprawdź


 • Über uns

To proste: Twoja własna strona internetowa w 4 krokach

1. Wybierz adres i kolorystykę

Po prostu podaj swoje dane teleadresowe i określ kolorystykę witryny, a także wybierz jej adres internetowy - możesz skorzystać z naszych propozycji adresu. Własna strona WWW jest blisko!

2. Twoja strona jest gotowa

Wystarczy jedno kliknięcie, a Twoja własna strona internetowa zostanie skonfigurowana w naszym centrum danych i natychmiast znajdzie się w sieci!

3. Rozplanuj zawartość

Określ tematykę witryny. Wybierz spośród 20 różnych kategorii tematycznych, np. muzyka, ślub, piłka nożna. Kiedy tylko zechcesz, szybko i łatwo zmienisz kategorię na inną, aby własna strona internetowa spełniała Twoje oczekiwania.

4. Dostosuj według uznania

W każdej chwili dodasz zdjęcia lub tekst na stronę, a także zmienisz jej wygląd i kolorystykę. Nie musisz instalować specjalistycznych programów ani posiadać programistycznej wiedzy – własna strona prosta jak obsługa "Facebooka".

Twoja strona 1&1 MyWebsite żyje Twoim życiem - wystarczy kilka kliknięć, aby dopasować ją do tego, co w danej chwili chcesz przekazać. Zaufało nam już ponad 100 tys. klientów - przekonaj się sam!

Elementy witryny

1&1 MyWebsite zawiera wszystko, czego potrzebujesz do założenia prywatnej strony WWW.

 • Projekty stron

  Skorzystaj z obszernej kolekcji gotowych projektów stron i wybierz idealną kompozycję dla siebie. Z łatwością dostosujesz każdy szczegół wybranego projektu do własnych upodobań, zaczynając od zmiany kolorów a skończywszy na strukturze działów i nawigacji.  Szczegóły

 • Moduł pobierania plików

  Umieść na stronie pliki w dowolnym formacie i pozwól użytkownikom pobierać je na swoje komputery. Pochwal się swoim CV, hobby czy ulubionymi przepisami kucharskimi.

 • Księga gości / Kreator formularzy

  Pozwól użytkownikom zostawiać wpisy w księdze gości i dowiedz się, co sądzą o Twojej witrynie. Dodaj formularz kontaktowy, aby mogli się z Tobą skontaktować.  Szczegóły

 • Licznik odwiedzin

  Sprawdź, ile osób odwiedziło Twoją stronę dzięki wiarygodnym informacjom licznika odwiedzin.  Szczegóły

 • Powierzchnia dyskowa gratis

  Komfortowe warunki do rozwijania witryny.  Szczegóły

 • Adres internetowy

  Wybierz unikalny adres internetowy dla swojej witryny. Możesz do tego celu użyć swojego imienia lub nazwiska, np. www.rodzina-wisniewskich.pl lub wykorzystać domenę, którą zarejestrowałeś wcześniej. Zobacz, jakie to proste

 • Filmy Flash / YouTube

  Jednym kliknięciem ożywisz swoją stronę umieszczając na niej gry i animacje flash oraz filmy z popularnych serwisów video (np. YouTube).

 • Kanały RSS

  Spraw, aby Twoja strona stała się wyczerpującym źródłem informacji na wybrany przez Ciebie temat. Wystarczy, że dodasz do niej automatyczny kanał informacyjny RSS, a Twoi użytkownicy otrzymają dostęp do najbardziej aktualnych wiadomości z wybranej dziedziny.

 • Widgety HTML

  Dodawaj na swoją stronę widgety i gotowe skrypty, które w znaczący sposób podniosą jej funkcjonalność. Jednym kliknięciem myszy umieścisz na stronie przydatne elementy, takie jak odtwarzacz muzyki, przelicznik walut lub zegar odliczający czas do określonego przez Ciebie wydarzenia.

 • Ochrona hasłem

  Sam decyduj, które podstrony będą widoczne dla wszystkich, a które dla wybranych użytkowników. Wybierz, które fragmenty Twojej strony mają być chronione hasłem, aby uniemożliwić użytkownikom postronnym przeglądanie prywatnych treści, zdjęć itp.

 • Elementy witryny