UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
1 Podstawowe Dane 2 Rejestracja domeny 3 Twoje zamówienie 4 Sposób płatności 5 Wybór hasła 6 Podsumowanie

Księga gości / Kreator formularzy

Guestbook visual

Księga gości / Kreator formularzy

Księga gości to doskonały sposób komunikacji na stronie internetowej. Dzięki wpisom użytkowników dowiesz się, jak Twoja firma postrzegana jest przez klientów.

Prosty formularz kontaktowy umożliwia otrzymywanie prywatnych wiadomości od użytkowników witryny.

Nie musisz posiadać umiejętności programisty, aby aktywować te funkcje na swojej stronie internetowej – po prostu wybierz odpowiedni moduł klikając w miejscu, gdzie chcesz go umieścić.

  • Wprowadź element interakcji z użytkownikami Twojej strony
  • Zobacz, co o Twojej firmie sądzą klienci
  • Pozyskaj nowych klientów dzięki pozytywnym opiniom na Twojej stronie

To proste:

Krok 1: Wybierz moduł „Księga gości”

W trybie edycji strony 1&1 MyWebsite kliknij w wybranym miejscu i zaznacz opcję „Dodaj nowy element”, a następnie wybierz „Księga gości” z listy dostępnych modułów.

Krok 2: Dostosuj moduł do własnych potrzeb

Określ sposób wyświetlania komentarzy w księdze gości. Zdecyduj, czy chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na swój adres e-mail. Możesz również moderować każdy wpis przed pojawieniem się go na stronie albo całkowicie zablokować możliwość dodawania komentarzy w księdze gości.

Krok 3: Umieść księgę gości na stronie

Po prostu kliknij przycisk „Zapisz”, a księga gości zostanie dodana do Twojej strony. Od teraz w każdej chwili mogą pojawić się na niej nowe wpisy!