UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
1 Podstawowe Dane 2 Rejestracja domeny 3 Twoje zamówienie 4 Sposób płatności 5 Wybór hasła 6 Podsumowanie

Korzystanie z istniejącego adresu www (domeny)

W 1&1 MyWebsite możesz nadal korzystać ze swojego dotychczasowego adresu internetowego (domeny):

.co.uk, .com, .net, ...

Przypisanie domeny od innego operatora dla Twojej strony 1&1 MyWebsite

Jeśli posiadasz już adres internetowy i chcesz wykorzystać go w swojej witrynie 1&1 MyWebsite, możesz skorzystać z przekierowania na domenę wybraną podczas rejestracji usługi. Po prostu wypełnij odpowiedni formularz w 1&1 Panelu Klienta, a pod Twoim dotychczasowym adresem WWW ukaże się Twoja nowa strona 1&1 MyWebsite.

Transfer domeny od innego operatora do 1&1

Jeśli posiadasz adres internetowy (domenę) zarejestrowany u innego dostawcy, możesz z łatwością przenieść go do 1&1 i wykorzystać jako adres Twojej strony 1&1 MyWebsite. Cały proces odbywa się szybko i intuicyjnie.

Bez względu na wybór, z 1&1 osiągniesz swój cel!

Zaloguj się do 1&1 Panelu Klienta oraz wybierz usługę 1&1 MyWebsite (hasło dostępu otrzymasz na adres e-mail po złożeniu zamówienia). Kliknij “Domeny”, a następnie “Nowy”, aby wyświetlić formularz, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez wybrany proces.