UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Play

1&1 MyWebsite

TWORZENIE STRON WWW
JEST PROSTE!

Tak osiągniesz sukces ze swoją stroną

Wykorzystuj 1&1 MyWebsite, aby zdobywać i utrzymywać nowych klientów.


Tak zdobędziesz wielu nowych klientów

Niech Twoja strona pracuje na Twój sukces! Udostępnia Ci wiele przydatnych funkcji, dzięki którym zdobędziesz nowych klientów i utrzymasz tych obecnych.

1&1 SEO Ekspert

Osiągnij wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania

Zapewnij sobie jedno z najwyższych miejsc w Google za pomocą naszych narzędzi do pozycjonowania. Dzięki 1&1 SEO Ekspert samodzielnie zoptymalizujesz swoją stronę, tak aby łatwo było ją znaleźć w wyszukiwarkach. W pakiecie Premium 1&1 MyWebsite możesz nawet korzystać z osobistych porad naszego specjalisty SEO! W ten sposób osiągniesz świetną pozycję w branży, a potencjalni klienci będą szybko trafiać na Twoją stronę.

Zobacz film

Dowiedz się więcej

1&1 WEB APPS

Popularne serwisy sprzedażowe i lokalne wyszukiwanie

Samochody, mieszkania, wina...Dla każdego produktu rozwinęły się w Internecie platformy sprzedażowe, np. Autoscout 24, Auction Nudge, Airbnb czy Wine Searcher. Odwiedzają je codziennie tysiące użytkowników. Dzięki 1&1 Web Apps otrzymujesz możliwość połączenia tych platform ze stroną MyWebsite i prezentowania na niej swoich ofert. Z kolei usługi wyszukiwania, takie jak Mapy Google czy Foursquare, pomogą Ci wzmocnić Twoją pozycję na lokalnym rynku.

Dowiedz się więcej

Tak utrzymasz swoich stałych klientów

Dzięki codziennym informacjom, ofertom i poradom Twoja strona pozostanie zawsze interesująca dla odwiedzających i klientów. Atrakcyjne dodatki sprawią, że użytkownicy chętnie będą na nią wracać.

Blog

Twórz i organizuj swoje posty na bloga z jednego miejsca w Centrum Social Media 1&1. Publikuj ciekawe wiadomości z branży, dziel się z klientami wiedzą i doświadczeniem. Użyj funkcji dodawania komentarzy i pozwól gościom zamieszczać opinie.

1&1 Centrum Social Media

Buduj relacje z klientami poprzez Social Media

Za pomocą nowego Centrum Social Media 1&1 w mig zrobisz ze swojej witryny MyWebsite profesjonalny fan page na Facebooku. Twórz i organizuj wpisy na Facebooka, Twittera lub bloga centralnie w Menedżerze Social Media.

Zobacz film

Dowiedz się więcej

1&1 WEB APPS

Aktualności z Twojej branży

Na bieżąco aktualizuj swoją stronę - od codziennych wiadomości po newsy z Twojej branży. Dzięki 1&1 Web Apps łatwo zintegrujesz ze stroną ciekawe treści od zewnętrznych firm, a Twoja witryna będzie zawsze na czasie. Pochwal się swoimi kompetencjami i nowoczesnym podejściem, dając klientom do użytku stronę dopasowaną do ich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Tak sprzedasz swoje produkty online

Rozszerz biznes o profesjonalny sklep oniline i sprzedawaj produkty przez swoją stronę internetową.

SKLEP ONLINE W 1&1

Otwórz własny sklep w Internecie

Wykorzystuj Internet, aby zwiększać zyski firmy i oferuj produkty do sprzedaży na stronie. Dzięki przydatnym aplikacjom 1&1 Web Apps wzbogacisz witrynę o atrakcyjną funkcję sklepu.Dowiedz się więcej

1&1 SITE ANALYTICS

Mierz swój sukces

Analizuj liczbę odwiedzin na stronie za pomocą 1&1 Site Analytics. Zobaczysz, które części witryny i produkty cieszą się dużym zainteresowaniem oraz sprawdzisz, gdzie użytkownicy klikają rzadko. W ten sposób będziesz mógł stale dopasowywać ofertę pod kątem Twoich klientów i optymalizować witrynę zgodnie z ich potrzebami.

NOWOŚĆ:

Teraz możesz analizować swoją stronę także przez smartfona - bądź zawsze na bieżąco.