UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Jak założyć stronę internetową i zdobywać klientów

Jak założyć stronę internetową z 1&1 MyWebsite

  • Wybierz projekt dla swojej branży
  • Dostosuj do potrzeb teksty i zdjęcia
  • Załóż stronę internetową bez programowania
Dalej

Z 1&1 MyWebsite w łatwy sposób stworzysz stronę internetową

Jak założyć stronę internetową na prywatne potrzeby

Tworzenie prywatnych stron internetowych w kilka kliknięć

Jeśli zastanawiasz się jak założyć stronę internetową, z pomocą przyjdzie Ci 1&1 MyWebsite. Potrzebujesz jedynie pomysłu na wygląd oraz zawartość strony, którą chcesz stworzyć. 1&1 MyWebsite zatroszczy się o całą resztę i zapewni technologię niezbędną do realizacji Twoich planów i prowadzenia wymarzonej strony WWW. Tworzenie własnej strony internetowej z 1&1 MyWebsite odbywa się w trzech prostych krokach. Najpierw wybierasz kolorystykę witryny, a także jej adres internetowy. Następnie jednym kliknięciem sprawiasz, że strona jest natychmiast dostępna w sieci. W kolejnym etapie decydujesz o tematyce witryny i planujesz jej zawartość. Do wyboru masz 20 różnych sekcji tematycznych, takich jak muzyka, ślub czy piłka nożna W każdej chwili możesz dodać na stronę zdjęcia, teksty czy też inne multimedia, a także zmieniać jej wygląd i kolorystykę. Różnorodność dostępnych elementów pozwala na tworzenie wielu niepowtarzalnych kompozycji, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.
Jak stworzyć stronę www samemu

Projektowanie stron WWW dla firm

Prowadzisz własną firmę i potrzebujesz strony internetowej, aby zareklamować swój biznes? Z, 1&1 MyWebsite to proste! Tak jak w przypadku prywatnych stron internetowych, również stworzenie firmowej strony WWW odbywa się w kilku prostych krokach. Pakiety 1&1 MyWebsite dla firm zawierają zróżnicowaną kolekcję gotowych projektów dla ponad 100 różnych branż. Wszystkie projekty zostały zaprojektowane przez sztab profesjonalistów. Wybierz z listy swoją branżę, a następnie układ graficzny, który najbardziej Ci się podoba. Projekty posiadają profesjonalne teksty i zdjęcia, które można w każdej chwili edytować według własnych potrzeb. Edycję zawartości witryny i realizację własnych pomysłów na stronie doskonale ilustruje nasza prezentacja wideo. Oprócz kolekcji układów graficznych, 1&1 MyWebsite oferuje dodatkowe funkcje, które pomagają zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie. Za pomocą wtyczek, przycisków i innych dodatków z serwisów społecznościowych, które umieścisz na stronie, Twoi klienci będą mogli polecać witrynę swoim znajomym. Dzięki łatwemu tworzeniu formularzy i umieszczaniu ich w wybranych miejscach na stronie, odwiedzający będą mieć możliwość szybkiego kontaktu z Twoją firmą. Mnogość narzędzi do marketingu internetowego pozwoli Ci uzyskać wysoką pozycję w internetowych wyszukiwarkach. Optymalizacja dla wyszukiwarek, pozycjonowanie stron oraz rekomendacje pomogą poprawić widoczność Twojej strony w internecie, tym samym ułatwiając klientom jej odnalezienie. Przystosowanie do urządzeń mobilnych sprawia, że Twoi klienci mogą odwiedzać witrynę nie tylko przez komputer, ale również na zdobywających coraz większą popularność smartfonach i tabletach. Nieograniczona powierzchnia dyskowa zapewnia Ci komfortowe warunki do realizacji własnych pomysłów na stronie i rozwoju Twojego biznesu w sieci.

Szablony stron internetowych dostosowane do potrzeb

Jak założyć stronę internetową o atrakcyjnym wyglądzie

W 1&1 MyWebsite możesz wybierać z wielu kompozycji graficznych, które oczarują Twoich klientów swoją efektownością i profesjonalizmem. Nasi doświadczeni projektanci stale rozwijają kolekcję dostępnych projektów, dzięki czemu Twoja strona zawsze podąża z duchem czasu i zachwyca nowoczesnym wyglądem. W każdej chwili możesz zmienić wybrany projekt na inny lub dowolnie dostosować go do swoich potrzeb, zmieniając kolory, czcionki, tła i wiele innych elementów. Po prostu klikasz i masz!

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


     Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting