UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Darmowe strony internetowe i szablony www

Profesjonalne projekty lepsze niż darmowe strony internetowe

  • Gotowe projekty dla 100 branż
  • Łatwa edycja tekstu i grafiki
  • Darmowy adres internetowy
Dalej

Z 1&1 MyWebsite osiągniesz sukces, którego nie dadzą Ci darmowe strony internetowe

Jak zaprojektować darmowe strony internetowe

W pełni wykorzystaj potencjał Twojej witryny

Na szczęście jest na rynku profesjonalne i zarazem tanie rozwiązanie, za pomocą którego stworzysz unikalną stronę dla swojej firmy – to 1&1 MyWebsite. Dzięki niemu wykreujesz oryginalny wizerunek swojego przedsiębiorstwa i dasz mu bodziec do dynamicznego rozwoju. Tego nie zagwarantują Ci darmowe strony internetowe. 1&1 MyWebsite oferuje gotowe projekty stron dla ponad 100 branż z możliwością łatwej edycji tekstu i grafiki. Pozwala łączyć indywidualny gust i gotowe rozwiązania. Na swojej stronie możesz wykorzystywać dowolne kolory, czcionki oraz wielkości liter. Wzbogacenie witryny o dodatkowe elementy jak np. zdjęcia, mapy czy statystyki zrobi dobre wrażenie na Twoich klientach. Strona będzie atrakcyjniejsza w odbiorze także dzięki zamieszczanym na niej plikom wideo i oryginalnym nagraniom prezentującym najróżniejsze pomysły. Twój przekaz stanie się wreszcie w pełni dostrzegalny na tle konkurencji w wirtualnym świecie. A to wszystko bez reklam i we własnej domenie. Darmowe strony internetowe nie zapewnią Ci tak wysokiej jakości usług. Dzięki 1&1 MyWebsite zyskasz w Internecie wizerunek profesjonalisty i nawiążesz trwałe relacje z klientami.
Dobra domena dla strony www

Skuteczna strategia rozwoju strony internetowej z 1&1

Masz już własny pomysł na profesjonalną stronę internetową? W 1&1 odpowiedni projekt już na Ciebie czeka! Wystarczy, że dostosujesz zaproponowaną szatę graficzną i treść do swoich potrzeb i możesz cieszyć się oryginalną witryną, która zachwyci Twoich klientów. 1&1 MyWebsite dodasz swojej stronie profesjonalizmu, którego nie zapewnią Ci darmowe strony internetowe. Na przykład, wybierzesz własną, unikalną domenę w rozszerzeniu .pl, .com lub innym. W pakiecie znajdziesz 12,5 tys. profesjonalnych zdjęć, za które normalnie zapłaciłbyś kosztowną licencję. Ale w 1&1 MyWebsite są one zupełnie darmowe. Strony internetowe z wykorzystaniem profesjonalnych zdjęć cieszą oko użytkowników i świadczą o dbałości firmy o swój wizerunek w Internecie. Wszystkie zmiany na stronie odbywają się online i są natychmiast widoczne w Internecie. Dzięki temu sam decydujesz o rozwoju Twojej witryny i możesz zaplanować jej rozbudowę tak, jak Ci pasuje.

Darmowe strony internetowe do celów prywatnych

Zyskaj znacznie więcej niż oferują darmowe strony internetowe

Unikalny pakiet 1&1 MyWebsite Personal pozwala szybko utworzyć stronę internetową za rozsądną cenę. W odróżnieniu od darmowych stron WWW, w 1&1 MyWebsite znajdziesz gotowe treści dla wielu popularnych kategorii branżowych. Wystarczy podać podstawowe dane firmy, wybrać własny adres www i dopasować kolorystykę witryny do swojego gustu. Strona stworzona w ten sposób oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań w kompozycji oraz szacie graficznej. W 1&1 MyWebsite Personal możesz publikować dowolne osobiste treści np. informować odwiedzających o swoich zainteresowaniach, wklejać zdjęcia rodzinne czy też prezentować pamiątkowe filmy z wakacji. Z kolei pakiety 1&1 MyWebsite dla firm oferują wszystko, co jest potrzebne nowoczesnej firmie do promocji w Internecie. Po pierwsze, zawierają propozycje układu graficznego i gotowe treści dla różnych branż, dzięki którym elastycznie dostosujesz stronę pod kątem swojej działalności. Po drugie, generują zdecydowanie więcej wejść na stronę poprzez zastosowanie popularnych wtyczek społecznościowych (np. Facebook). Co więcej, odwiedzający mogą również przeglądać Twoją stronę na urządzeniach mobilnych. Wersje mobilne wchodzą w skład pakietu i są darmowe. Strony internetowe są coraz częściej przeglądane na urządzeniach przenośnych, a z 1&1 MyWebsite Twoja witryna jest na to dobrze przygotowana. Dzięki temu informacje o produktach, czy też o nadchodzących wydarzeniach bardzo szybko trafią do właściwych odbiorców.
Szablony stron internetowych dla firm

Elastyczne projektowanie stron z 1&1

Po zarejestrowaniu swojej strony 1&1 MyWebsite, otrzymujesz login i hasło do trybu edycji, gdzie możesz w każdej chwili dokonywać zmian na witrynie. Komfortowy edytor, pracujący w trybie „przeciągnij i upuść“, pozwala na modyfikowanie oraz ulepszanie strony samodzielnie bez specjalistycznej wiedzy. W razie jakichkolwiek pytań, nasza pomoc techniczna jest do Twojej dyspozycji 24h na dobę. To kolejna przewaga 1&1 MyWebsite nad ofertą, którą mają darmowe strony internetowe. W 1&1 zapewniamy całodobowy kontakt z fachowcami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania przez e-mail lub telefon.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


     Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting