UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej.

close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Co to jest strona www i jak wykorzystać jej możliwości

Co to jest strona WWW? Załóż stronę z 1&1 MyWebsite

  • Strona www wizytówką Twojej firmy w sieci
  • Własny adres internetowy
  • Więcej klientów, większe zyski
Dalej

Co to jest strona WWW – profesjonalna strona internetowa kluczem do Twojego sukcesu

Co to jest strona www i jak ją zarejestrować

Zarejestruj swoją domenę dzięki 1&1

Własna strona WWW to klucz do sukcesu Twojej firmy. Pierwszym krokiem do stworzenia pozytywnego wizerunku biznesu w sieci jest zarejestrowanie domeny. Dobra domena i dopasowana do potrzeb Twojej branży strona internetowa zapewni skuteczną promocję firmy w Internecie i ułatwi pozyskanie klientów. Internet stał się najważniejszym kanałem marketingowym dla wielu przedsiębiorców. Obecnie, jako nieodłączna część niemalże każdego biznesu, profesjonalne strony internetowe pomagają w zdobywaniu klientów. Zdecydowanie więcej osób wie, co to jest strona WWW i jak wykorzystać ją we własnym biznesie. Dzięki rejestracji unikalnej nazwy domeny i założeniu strony internetowej umocnisz swoją markę, a Twoja działalność nabierze rozpędu od samego początku. W 1&1 za darmo zarejestrujesz domenę z nazwą produktu, firmy lub z Twoim hasłem reklamowym. To zdecydowanie ułatwia kreowanie wizerunku oraz identyfikację wizualną firmy. Poza tym, krótki i zapadający w pamięć adres firmy wyróżni Twój biznes na tle konkurencji.
Jak wybrać domenę dla strony internetowej

Najlepsza nazwa domeny w zaledwie kilka kliknięć

1&1 umożliwia zarejestrowanie indywidualnego oraz zoptymalizowanego pod kątem biznesowym adresu strony. Zamówienie domeny to dosłownie kilka kliknięć. Najpierw sprawdzasz dostępność wybranej przez siebie domeny, wpisując ją w specjalnym formularzu. I już po chwili wiesz, czy domena jest wolna. W przypadku, gdy domena jest już zajęta, 1&1 oferuje alternatywne domeny na podstawie wyszukiwanej przez Ciebie nazwy. Gdy już zdecydujesz, jaka nazwa najbardziej pasuje do Twojego biznesu, i jaka najbardziej Ci odpowiada, możesz ją wypróbować wraz z całą stroną 1&1 MyWebsite!

Co to jest strona www i jak zdobyć użytkowników

Więcej ruchu sieciowego dzięki rejestracji kilku domen

Jeśli nie chcesz, aby inne firmy rejestrowały tę samą domenę w innym rozszerzeniu, warto zarezerwować swoją nazwę w całym pakiecie popularnych domen najwyższego poziomu (np. .com, .pl, .eu). Rejestracja kilku domen zwiększa atrakcyjność Twojej strony dla wyszukiwarek, co przekłada się na wyższą pozycję w rankingu wyników oraz większą popularność Twojej strony. Jednocześnie generuje też większą liczbę odwiedzających, czyli więcej potencjalnych klientów Twojej firmy. W Panelu Klienta 1&1 możesz zarządzać wszystkimi swoimi domenami w wygodny sposób. Gwarantuje to maksymalną elastyczność i pełną kontrolę nad promocją firmy w Internecie.
Darmowe aplikacje na stronę internetową

Wygodna rejestracja domeny dzięki aplikacji 1&1 na smartfony

1&1 umożliwia rejestrację domeny w prosty sposób poprzez darmową aplikację mobilną. Dzięki temu możesz zamawiać domeny każdym miejscu i czasie na swoim telefonie. Ściągnięcie aplikacji na smartfona oraz jej instalacja przebiegają bardzo prosto. Wystarczy zeskanować kod QR z odpowiedniej sekcji na stronie 1&1 lub wyszukać aplikację w sklepie na smartfonie. Za jej pomocą błyskawicznie sprawdzisz dostępność domen, porównasz ceny lub znajdziesz informacje na temat zajętych domen. Wykorzystaj w pełni potencjał Internetu i odnieś sukces w sieci ze swoją firmą. Zarejestruj domenę i załóż stronę 1&1 MyWebsite już teraz!

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


     Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting